بیش از ۲۰ سال سابقته درخشان

98+

مشتریان


258+

پروژه تزریق پلاستیک


84+

پروژه تولید قالب صنعتی


98٪

میزان رضایت


متعهد به كيفيت، متعهد به شما

فکرت رو تولید کن...

تولید کننده قطعات صنعتی پلاستیک و انواع قالب های صنعتی

درباره ما

شرکت پارت پلیمر فاراد با هدف تولید قطعات صنعتی پلاستیک، تولید انواع قالب های صنعتی، خدمات تزریق پلاستیک، تولید فوم بسته بندی EPS ، خدمات مهندسی و لیزری و تامین ماشین آلات خطوط تولید در زمینی به وسعت بیش از ۴۰۰۰ متر واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج توسط قاسم فردنو افتتاح گردید. 

سابقه همکاری طولانی مدت این شرکت با برترین برند های لوازم خانگی کشور و نیاز آن ها به تکنولوژی روز و قطعات با بالاترین کیفیت ممکن، سبب گشت تا با واردات ماشین آلات تزریق پلاستیک مدرن آلمانی و ایتالیایی با بالاترین دقت ممکن و پایین ترین میزان ضایعات، کار خود را گسترش داده و با تجهیز خود به سیستم های تزریق گاز ازت و سیستم STEAM تحولی ارزشمند در زمینه تولید قطعات تزریق پلاستیک لوازم خانگی کشور ایجاد نماید.

همچنین شرکت به منظور گسترش کار خود، شروع به همکاری با شرکت های تولید کننده قطعات خودرو در سطح کشور کرده و در زمینه تولید قطعات خودرو مانند چراغ، سپر، قطعات داشبورد و قطعات موتور فعالیت خود را گسترش داده است.

ساخت انواع قالب، تولید قطعات صنعتی پلاستیک، خدمات تزریق پلاستیک ( از ۵۰ گرم تا ۱۰ کیلوگرم ) با بالاترین کیفیت و پایین ترین میزان ضایعات تخصص ماست.

سالن تولید کارخانه پارت پلیمر فاراد، مجهز به ماشین آلات تزریق پلاستیک آلمانی Krauss Maffei و ایتالیایی MIR