درباره ما

درباره ما

شرکت پارت پلیمر فاراد با هدف تولید انواع قطعات تزریق پلاستیک، ارائه خدمات تزریق پلاستیک، طراحی و ساخت انواع قالب های صنعتی، تولید فوم بسته بندی EPS، و مونتاژ قطعات تزریق پلاستیک در زمینی به وسعت بیش از ۴۰۰۰ متر واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج، توسط مهندس قاسم فردنو افتتاح گردید. 

سابقه همکاری طولانی مدت این شرکت با برترین برند های لوازم خانگی کشور و نیاز آن ها به پیمانکار تزریق پلاستیک مجهز به تکنولوژی روز و قطعات با بالاترین کیفیت ممکن جهت سفارشات تزریق پلاستیک، سبب گشت تا با واردات ماشین آلات تزریق پلاستیک مدرن آلمانی و ایتالیایی با بالاترین دقت ممکن و پایین ترین میزان ضایعات، کار خود را گسترش داده و با تجهیز خود به سیستم های تزریق گاز ازت، سیستم جوش ویبره و سیستم STEAM تحولی ارزشمند در زمینه تولید قطعات تزریق پلاستیک لوازم خانگی کشور ایجاد نماید.

کارخانه تزریق پلاستیک پارت پلیمر فاراد با مجهز بودن به ماشین آلات کراس مافای آلمان و MIR ایتالیا از تناژ ۱۸۰ الی ۱۶۰۰ تن، توانسته تا از ابتدای دهه ۸۰ سالانه بیش از ۱ میلیون قطعه پلیمری لوازم خانگی، شامل انواع قطعات پلیمری تلویزیون، مانیتور، ماشین لباسشویی اتوماتیک، دوقلو و انواع قطعات جاروبرقی تولید نموده و با استفاده از بالاترین استاندارد های کیفی، نامی خوش از خود برای برند های تولید کننده لوازم خانگی کشور بر جای بگذارد. سیاست کلی کارخانه تزریق پلاستیک پارت پلیمر فاراد همواره ایجاب می کند تا پرسنل تولید و کنترل کیفیت شرکت، تمامی توان خود را بر کار گرفته تا قطعات همواره از بالاترین کیفیت ممکن بهره مند باشند.

ساخت انواع قالب، تولید قطعات تزریق پلاستیک و ارائه خدمات تزریق پلاستیک ( از ۵۰ گرم تا ۱۱ کیلوگرم ) با بالاترین کیفیت و پایین ترین میزان ضایعات تخصص ماست.

سالن تولید کارخانه پارت پلیمر فاراد، مجهز به ماشین آلات تزریق پلاستیک آلمانی Krauss Maffei و ایتالیایی MIR
نمونه محصولات